img-top

Dowiedz się
o starcie kampanii

Bądź wśród pierwszych inwestorów, których poinformujemy o możliwości inwestycji w Stomil Olsztyn S.A.

Każdą z wyżej wymienionych zgód można cofnąć w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem działań, w tym przetwarzania danych osobowych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Stomil Olsztyn S.A.

Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo wierzymy, że #najlepszeprzednami. 75 lat klubu Stomil Olsztyn to czas podsumowań, wspomnień chwil radości, triumfów. Jest to też jednak doskonały moment by zrobić krok do przodu i walczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne, tak aby każdy dzień mógł być coraz lepszy i przynosił nam powody do radości i dumy.

Przeszłość - nie zapominamy o legendach tego klubu, Ekstraklasie, pełnym stadionie.
Teraźniejszość - nowy właściciel, wyższe cele, nowe rozdanie.
Przyszłość - młodzież, akademia, NAJWYŻSZE CELE

Już wkrótce zaprosimy Was do dołączenia do drużyny biało-niebieskich. Nie tylko na trybunach, nie tylko w Waszych domach i przed odbiornikami, ale również jako nasi inwestorzy i partnerzy. Razem będziemy kształtowali przyszłość naszego klubu. Zapiszcie się do newslettera, a jako pierwsi dowiecie się o możliwości zainwestowania w Stomil Olsztyn.